глобус

2016-2017 н.р.

Увага! ІІ етап олімпіади з іноземних мов!

Завдання ІІ етапу олімпіади з іноземних мов для визначення рівня усної мовленнєвої компетенції можна завантажити за наступними посиланнями:

англійська мова
французька мова
німецька мова

English OLYMPIAD Методичні рекомендації щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов у 2015/2016 н. р.

У ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов беруть участь учні 9-11 класів. Виконання олімпіадних завдань потребує не тільки досконалого володіння програмовим матеріалом в обсязі підручника, а й практичного опанування учнями мовленнєвих умінь на рівні, достатньому для здійснення іншомовного спілкування чотирма видами мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, говоріння та письма в типових ситуаціях, оскільки олімпіада – це захід, головною метою якого є пошук та підтримка обдарованої учнівської молоді.При розробці завдань ураховані вимоги, які висуваються до олімпіадних завдань IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов. Учні всіх паралелей (9, 10, 11 класи) будуть виконувати завдання, складені за єдиною схемою. У ході виконання завдань школярі мають продемонструвати також уміння правильно аргументувати та логічно структурувати свої думки, вживати якомога більше тематично релевантних лексичних одиниць. /Cтруктуру та загальні вимоги можна завантажити тут/

Кiлькiсть переглядiв: 105

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

School

Дата останньої зміни 27 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!