ЗНО ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Перша думка по-англійськи: It’s high time! Що означає: саме час готуватись до ЗНО з англійської мови, якщо результат з даної дисципліни вам потрібен, до того ж високий (максимум 200 балів)!
Як невеликий вступ хочу зазначити, що зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови (як показує досвід) справа нелегка.
По-перше, через те, що, на жаль, тест один для всіх: учнів спеціалізованих класів,з багатогодинним тижневим навантаженням іноземної мови,та простих класів. До того ж, усі вже чули, що тест вимагає високого рівня знань лексики та граматики. Пряме його означення: складний! Проте реальний, якщо зрозуміти його структуру, як правильно заповнювати бланки відповідей, як розрахувати час, щоб встигнути з усіма завданнями, і що взагалі на вас чекатиме. “Не такий страшний вовк, як його малюють” – якщо з цим “вовком” познайомитись заздалегідь і потоваришувати – все виявиться не так складно і страшно. Раджу учасникам тестування з англійської мови ознайомитися з наступними матеріалами:


Тести ЗНО онлайн

За посиланням розміщені тести ЗНО онлайн з англійської мови, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Під кожним завданням у тестах з англійської мови ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з англійської мови максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах. Враховуйте те, що до запропонованих тестів не включено завдання з розгорнутою відповіддю (власне висловлювання), що оцінюється від 0 до 14 тестових балів.Після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.


Графік пробного ЗНО 2017

Кiлькiсть переглядiв: 125

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

School

Дата останньої зміни 27 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!