/Files/images/self-assessment.jpg /Files/images/2yKld0ZGZK8.jpg /Files/images/test.jpg

Ви можете перевірити знання з англійської мови, виконавши тести HERE. Тести безкоштовні і НЕ потребують відправки СМС.

Звичайно такі тести проходять перед записом на курси. Як правило, такі тести з англійської мови містять пару десятків запитань. В залежності від результатіов вас розподіляють у відповідну групу. Але їх можна проходити, щоб визначити свій рівень підготовки та пробіли у знаннях.

Підготовка анімація
Підготовка до ДПА 2016

ДПА 2016

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1050 від 8 жовтня 2015 року державна підсумкова атестація з англійської мови є обов’язковою для випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. ДПА з англійської мови відбудеться в травні 2016 року, в приміщеннях навчальних закладів.Ознайомитися з методичними рекомендаціями, форматом та критеріями оцінювання ДПА 2016 можна на сайті www.dpa2016.com.ua
Також на сайті знаходяться 2 інтерактивні зразки тестів рівня В1 - для загальноосвітніх навчальних закладів та В2 – загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови.
Видавництво MM Publications розробило посібники Go for Ukrainian State Exam для підготовки до ДПА 2016 з англійської мови для загальноосвітніх навчальних закладів (рівень В1) та загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови (рівень В2).
Go for Ukrainian State Exam (Level B1)
Go for Ukrainian State Exam (Level B2)

Готуємося до іспитів разом! Безкоштовне онлайн тестування з англійської мови для учнів 10-11
класів

16.02.2016—16.03.2016

Видавництво «Макміллан Паблішерз Лімітед» (Велика Британія) розробило онлайн-тестування з англійської мови для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл України з метою перевірки рівня володіння англійською мовою відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (рівень В1) та підготовки до ДПА з англійської мови. Зважаючи на те, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні (Указ Президента України № 641/2015 «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні»), пропонуємо провести безкоштовне онлайн тестування з англійської мови в період з 16 лютого по 16 березня 2016 року в усіх регіонах України.

Для участі необхідно зареєструватися на www.macmillanukraine.com у розділі «Тестування».

Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

School

Дата останньої зміни 27 Листопада 2018

Цей сайт безкоштовний!